Acerca de

איך הפכה חברה ישראלית את אמזון לזירת מסחר למשקיעים?

צילום מסך 2022-01-09 ב-20.06.38.png
חנות אמזון מתחילת שנה מכירות של מליוני דולרים בחצי שנה.png

רווחים שהולכים וגדלים עבור המשקיעים. צילום מסך מתוך חנות בניהלה של נידם גלובל

191265415_10165881085800001_7132851231599733533_n.jpeg

מתלבטים היכן להשקיע את הכסף? בוחנים אפשרויות להשקעה בנדל"ן או שוק ההון? כדאי שתכירו את זירת המסחר באמזון שלא מפסיקה להפתיע ולהניב רווחים משמעותיים למשקיעים

בפלטפורמת המכירות הגדולה בעולם- אמזון, סוחרים מידי יום מאות אלפים, אשר מנסים להשתלב בעולם האיקומרס וליהנות מהפירות של "הקניון הגדול בעולם" שהפך את בעליו, ג'ף בזוס לאחד מעשירי העולם. רבים מבטיחים קורסים ש"יניבו לכם תוצאות מהירות" ויהפכו אתכם לסוחרים תוך זמן קצר... האמת שונה לחלוטין ממה שמציגים.

אז מה קורה באמת?

עולם המסחר באמזון, כמו בכל פלטפורמה אחרת, בין אם בעסק פיזי מקומי ובין אם במסחר בינלאומי דורשת המון ידע, התנסות, התמקצעות, חושים עסקיים חדים, יכולות מיקוח, ידע בשילוח, אריזה, שירות לקוחות, פרסום, בחירת מוצרים ואספקתם, זיהוי ואיתור קהלי יעד ועוד ועוד... אז האמת היא שהמשפט "כל אחד יכול לסחור באמזון"- הוא משפט נכון. אבל כדי להצליח באמת ולהניב רווחים נאים יש צורך בידע וניסיון נרחב שלא ניתן לגישור תוך מספר שבועות או חודשים של לימוד.

כאן נכנסת לתמונה אחת מהחברות הישראליות המצליחות בעולם בתחום המסחר באמזון- חברת נידם גלובל – אחת מ500 חברות הסחר הגדולות בעולם באמזון, תפתח תמכור ותנהל עבורך חנות באמזון, כך שתהנה מהשקעה באחד התחומים החזקים בעולם שרק צומחים מיום ליום.

קשרי מסחר ענפים בכל רחבי העולם. מנכ״ל נידם גלובל בביקור בדובאי

ראיון אודות המסחר באמזון בתוכנית next ערוץ 12 

שלומי נידם מתארח בפודקאסט הפופולרי של אלי ונטורה ועמית רוזנל

הבעלים של החברה, שלומי נידם עוסק למעלה מ-20 שנה במסחר בינלאומי סיטונאי וקימעונאי אונליין וידוע כאחד מחלוצי תעשיית האי קומרס בישראל. נידם, מומחה בעל שם עולמי במסחר בינלאומי על גבי זירות מסחר, מומחה ומרצה בתחום האמזון בארץ ובעולם, חבר בקהילת האמזון העולמית ובבורסות הסחורות הגדולות בעולם מציין: "עולם האיקומרס פותח בפני משקיעים עולם שלם של אפשרויות. חברת נידם גלובל מנהלת עשרות חנויות מסחר ללקוחותיה ב-14 מדינות ומניבה לכל אחד ואחת מהם רווחים נאים תוך שימוש בכלים מתקדמים ואנשי מקצוע מובילים בתחום, שהופכים את המסחר דרכנו, להשקעה משתלמת במיוחד תוך בקרה קפדנית, שקיפות יומיומית מול הלקוחות אודות החנויות שאנו פותחים עבורם באמזון ורווחים שנתיים שהולכים וגדלים שנה אחר שנה".

חברת נידם גלובל הוקמה במטרה להוות צומת מרכזית למוכרי אמזון ולמסחר באמזון באופן כללי/ החברה עוסקת במסחר בינלאומי כבר משנת 2000 ובפרט באמזון משנת 2014. לחברת נידם גלובל צוות מקצועי וכולל אנליסטים המבצעים מחקר מוצרים, צוותי רכש, מחסנים לוגיסטים משרדים וברחבי העולם וצוות שירות לקוחות מיומן העונה על מאות פניות ביום מלקוחות החברה.

כך הפכה נידם גלובל את אמזון לזירת השקעה לכל אחד ואחת

בשנת 2019 החלה החברה בפעילות נוספת- פתיחה והקמת חנויות אמזון עבור אחרים החברה בנתה מודל עיסקי מנצח בו הלקוח נהנה מתשתית עסקית ולוגיסטית משמעותית של נידם גלובל גם עבור החנות הקטנה שלו.

בדרך זו נידם גלובל נהנת מפריסה של עשרות חנויות באמזון דרכה היא מוכרת סחורות ללקוחות אמזון ומייצרת פריסה משמעותית באמזון. לחברה חוזים ארוכי טווח עם המפיצים המובילים בעולם וישירות עם יצרנים רבים מהם רוכשת החברה סחורות עבורה ועבור החנויות הרבות שהיא מנהלת. לחברה משרדים ומחסנים לוגיסטיים כולל צוותים של ישראלים ומקומיים באירופה ארה"ב והמזרח לתמיכה מלאה בחנויות השונות.

נידם גלובל בשיתוף פעולה עם החברות הגדולות בישראל משווקת מוצרים תוצרת ישראל או מיבואנים ישראלים ישירות ללקוחות אמזון בארהב אירופה ומדינות נוספות. החברה פועלת בקטגוריות שונות החל ממוצרי חשמל מחשוב ותקשורת, מוצרי הנעלה ביגוד, מוצרי מטבח, כלי עבודה ועוד.

לחברה הכרות עמוקה עם האלוגריתם של אמזון כיצד הוא בנוי וכיצד הוא חושב ועל ידי כך דואגים לייצר יתרון משמעותי בזכייה בנתח השוק של כל מוצר באמזון.לחברה כלים טכנולוגיים אשר מראים את כל הנתונים בזמן אמת על החנות ועל המוצרים הנמכרים. לצד זאת, בנידם גלובל פועלת מחלקה המטפלת בכל נושא הרגולציה כך שכל חנות וכל לקוח יכולים להרגיש בידיים בטוחות בחנות עצמאית משלהם הזוכה לכלל הטיפול מא' ועד ת' בדיוק כמו הסיסמא המפורסמת של אמזון, רק בעברית...

חברת נידם גלובל מזמינה אתכם ליצור קשר לתיאום פגישה בכדי להתרשם ולהכיר מקרוב את הפלטפורמה והמודל העסקי.

סכום השקעה של פתיחת חנות נע בין 50,000 לבין 200,000 ש"ח בהתאם למסלול ההשקעה.

לפרטים נוספים התקשרו 050-6022590  או היכנסו לאתר האינטרנט www.nidam.com